لیفت پیشانی

ادامه مطلب

هنگامی که سن اشخاص افزایش می یابد قابلیت استحکام و ارتجاعی بودن پوست کاهش یافته و در این زمان است که شاهد افتادگی و چین و چروک های عمیق در پوست می باشیم. علاوه بر افزایش سن علائم دیگری نظیر مانند نیروی گرانش زمین ، تابش نور آفتاب و استرس در افتادگی پلک و عارضه های پوستی کمک شایانی می کند. چین و چروک های موجود در پیشانی یک امتیاز منفی بوده که صورت فرد را اخمو می کند. با وجود اینکه تکنیک های جوانسازی پوست بسیار گسترده و متنوع می باشد انجام هرکدام باعث ایجاد تغییراتی شگرف می شوند. لیفت پیشانی یک متد جوانسازی است که در تنگ کردن بافت نرم موجود ، برگرداندن ظاهر شاداب و جوان شدن پوست پیشانی ، ابروها و پلک فوقانی کمک شایانی می کند. از این رو به شما توصیه می کنیم برای انجام این پروسیجر به دکتر حمیدرضا زنگنه ، بهترین جراح لیفت پیشانی در شهرک غرب تهران ، مراجعه کنید

لیفت پیشانی

 

لیفت پیشانی در شهرک غرب تهران با دکتر زنگنه

طبق تعریف بهترین پزشک لیفت آندوسکوپیک پیشانی در تهران ، عملی زیبایی است که با برداشتن پوست اضافه این ناحیه چین و چروک هایی که در پیشانی و ابروی افراد موجود است برطرف می شود. در این روش که به آن لیفت ابرو هم می گویند خطوط اخم و یا خطوطی که مابین دو ابرو موجود می باشند رفع می شود. افرادی که اخمو به نظر می رسند نیز می توانند با انجام لیفت ابرو برای اصلاح این مشکل اقدام نمایند. به دلیل تهاجمی بودن این جراحی برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید یک جراح با تجربه در شهرک غرب تهران که مهارت بالایی دارد را انتخاب کرد. لیفت پیشانی بسیار مناسب کسانی است که ابروهای افتاده دارند ، البته در صورتی که افراد پف و پوست اضافه داشته باشند برای این روش ، جراحی پلک مناسب تر می باشد ؛ متد یاد شده یکی از انواع عمل های زیبایی است که افراد توسط آن می توانند فرم ابرو و چشم خود را کشیده تر کنند.

چه زمانی لیفت پیشانی توصیه می شود ؟

 • کسانی که سیگار ، دخانیات و الکل مصرف نکنند.
 • هنگامی که خطوط عمیق افقی بر پیشانی افراد موجود باشد.
 • افرادی که در سلامت کامل فیزیکی و بدنی به سر می برند.
 • خطوط عمودی و اخم بالای بینی و بین ابروها وجود داشته باشد.
 • اشخاصی که انتظارات منطقی و معقول از نتیجه عمل داشته باشند.
 • خانم ها به دلیل افتادگی پلک ها نتوانند چشم هایشان را آرایش کنند.
 • افتادگی ابروی فرد به گونه ای باشد که ظاهری خسته و ناراحت بر چهره افراد ایجاد کند.

آیا لیفت پیشانی را به طور همزمان می شود با جراحی های دیگر انجام داد ؟

بله امکان همزمان این عمل با جراحی هایی مانند لیفت صورت ، بلفاروپلاستی پلک تحتانی و فوقانی قابل انجام است.

مزایا و فواید لیفت پیشانی چگونه است ؟

افرادی که مسن هستند نشانه های پیری بر پیشانی و صورت شان به راحتی نمایان است و با رفع آن از روی چهره ، جوان سازی و شادابی شکل می گیرد ؛ زیرا این متد با وجود روش های غیر تهاجمی مانند تزریق ژل ، چربی ، بوتاکس و غیره هنوز یکی از بهترین تکنیک های جوانی به شمار می آید.
مزایای دیگر این جراحی شامل موارد زیر می باشند :

 1. ماندگاری بالایی دارد.
 2. خط اخم موجود بین ابروها را رفع می کند.
 3. این تکنیک افتادگی پلک ها را اصلاح می کند.
 4. اعتماد به نفس افراد مسن را افزایش می دهد.
 5. با تغییر بسیار زیادی که در افراد ایجاد می کند حس جوانی و شادابی به افراد می دهد.

معایب و عوارض لیفت پیشانی

این پروسیجر زیبایی مانند هر جراحی دیگری عوارضی به همراه دارد که زودگذر و موقتی است ، به گفته جراح خوب دکتر حمیدرضا زنگنه در تهران از جمله عوارض جانبی که لیفت پیشانی در تهران ، به همراه دارد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظاهر محل برش عمل
 • باعث بالا رفتن خط رویش مو می شود.
 • وجود هماتوم (تجمع خون زیر پوست) و همچنین خونریزی
 • ریزش مو در بخش هایی از پوست که برش جراحی در آن ایجاد شده است.
 • سطح پوست به شدت حساس شده و با لمس آن در پوست درد و سوزش به وجود بیاید.
 • هنگام افزایش حساسیت و باز ماندن چشم در مدت طولانی ، خشک شود که موقتی می باشد.
 • هنگامی که در فرد بیش از اندازه ابروها بالا برود و همین امر سبب به وجود آمدن چهره ای شیطانی و متعجب در افراد می شود.
 • اگر در حین عمل لیفت پیشانی پوست بیش از اندازه برداشته شود موجب تورم بیش از حد بعد عمل و سخت بسته شدن چشم ها می شود.

تذکر : لازم به ذکر است که با مراجعه به یک پزشک متخصص می توان تا حد چشمگیری از عوارض یاد شده جلوگیری کرد.

✨ جراحی همزمان لیفت پیشانی و جراحی زیبایی پلک در شهرک غرب تهران ، دکتر حمیدرضا زنگنه

انواع لیفتینگ پیشانی در تهران با دکتر حمیدرضا زنگنه

جراحی لیفت پیشانی در تهران توسط متدهای مختلفی اعمال می شود که هر کدام از آن ها از نظر محل برش ، طول بریدگی و عمق آن متفاوت می باشد. برش ها اغلب در پلک فوقانی ، پیشانی و یا در محل رویش موها ایجاد می شود. از این رو انواع روش های لیفت را در ادامه مطالب زیر توضیح می دهیم :

لیفت اندوتاین پیشانی

اندوتاین یکی از ابزارهای پزشکی در جهت لیفت بافت های پوستی می باشد که به جراح خوب در شهرک غرب دکتر حمیدرضا زنگنه این امکان را می دهد که با ایجاد برش های ریز در قسمت پشت خطی که موها رویش می کند ، ابروها را به حالت طبیعی اصلاح می نماید. با این روش نه تنها ابروها بلکه چین و چروک هایی که بین ابروها و پیشانی موجود می باشد از بین می رود. مدت زمان لیفت پیشانی بین 1 تا 2 ساعت است و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی عمومی ، توسط آرام بخش وریدی انجام می شود. از آنجایی که اندوتاین پیشانی سبب لیفت بافت افتاده پوست می شود ، نه تنها چین و چروک موجود در پیشانی را رفع می کند بلکه قادر است ظاهر پوست را شاداب تر کند. اندوتاین به طورهمزمان در درمان چهار مسئله قابلیت دارد که شامل افتادگی ابرو ، چشم ها ، پیشانی و چین و چروک میان چشم ها می شود.

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

این روش که توسط آندوسکوپ انجام می شود برش هایی ریز در سطح پوست انجام می شود. دوربین موجود در سر آندوسکوپ تصاویر را از طریق مانیتور برای جراح نمایان می سازد. از این طریق امکان بررسی ساختار و بافت داخلی پیشانی برای جراح امکان پذیر می باشد. در این جراحی فرد تحت بیهوشی قرار گرفته و با ایجاد چند برش در پوست که به اندازه 1 تا 2 سانتی متر بوده جراحی لیفت اندوسکوپیک پیشانی شروع می شود. بهترین پزشک لیفت پیشانی در تهران ، پس از ایجاد برش با استفاده از ابزارهای تخصصی و پیشرفته بافت پیشانی را جدا و به سمت بالا می کشد. با ایجاد شکاف و زخم در پوست ، لیفت ابرو انجام می شود. لیفتینگ پیشانی در این روش دوره نقاهت کمتری دارد و بیمار در این تکنیک سریع تر به زندگی روزمره خود برمی گردد.

لیفت پیشانی با پیچ

در این متد ابتدا چند سوراخ در موها ایجاد می شود. این سوراخ ها کوچک بوده سپس بهترین دکتر لیفت پیشانی در تهران ، پوست آن و بالای ابروها را لیفت می کند و ناحیه مورد نظر را با پیچ فیکس و محکم می کند. این پیچ ها پس از 3 الی 4 هفته از پوست باز می شوند و در نهایت جای زخمی باقی نمی ماند. پایان جراحی یک بانداژ بر سر بیمار قرار می گیرد که پس از 4 روز باز می شود. افراد خیلی نگران درد در این پروسه زیبایی هستند که باید گفت جای هیچ نگرانی نیست.

لیفت پیشانی با بوتاکس

یکی دیگر از روش های لیفتینگ پیشانی تزریق بوتاکس است که بدون جراحی انجام می شود. بوتاکس باعث می شود ابروها به طور موقت و به آرامی 1 تا 2 میلیمتر بالاتر روند. این متد برای افرادی مناسب است که می خواهند بدون جراحی پیشانی خود را صاف کنند. توسط بوتاکس ظاهر پیشانی به سمت بالا کشیده می شود. مدت زمان تاثیر این درمان بعد از 3 تا 4 ماه می باشد.

لیفت پیشانی با جراحی چقدر ماندگاری دارد ؟

نتیجه پروسیجر زیبایی ذکر شده ، بعد از گذشت یک ماه از برش های ایجاد شده در بافت پوست قابل مشاهده می باشد و در این زمان می توانید از نتیجه دلخواه لذت ببرید. نیروی جاذبه می تواند بر نتیجه عمل تاثیری منفی بگذارد اما چین و چروک موجود بر پیشانی به اندازه قبل نمی شود و از این رو می تواند باعث راضی بودن بیمار شود. نتایج حاصل از لیفت پیشانی در تهران 10 تا 15 سال ماندگاری دارد. بنا به نظر بهترین جراح لیفت ، عواملی که می تواند بر ماندگاری لیفت ابرو تاثیر بیشتری داشته باشد دوری از تغییرات وزن ، رعایت سبک زندگی سالم با رژیم مناسب و دوری از تماس مستقیم نور خورشید به پیشانی می باشد ؛ همچنین روش جراحی و تخصص جراح بر ماندگاری آن تاثیر می گذارد.

اقدامات مراقبتی بعد از پروسه لیفت پیشانی

 1. از مصرف دخانیات ، سیگار و نوشیدنی های حاوی الکل در دوره بهبودی خودداری کنید.
 2. سعی کنید حرکات فک و چانه خود را بسیار کاهش دهید و تمرکز کافی بر روی آن ها داشته باشید.
 3. حتما پزشک داروهای مسکنی را برای کاهش و تسکین درد بعد از جراحی لیفت آندوسکوپیک برای شما تجویز خواهد کرد.
 4. حتما بعد از یک هفته برای برداشت بخیه ها ، به پزشک خود مجددا مراجعه نمایید و از انجام هر اقدام خود سرانه بپرهیزید.
 5. وجود هر گونه تورم و کبودی در محل های برش خورده بسیار طبیعی می باشد ، که به مرور زمان و سریعا از بین خواهند رفت.
 6. حتما یک رژیم غذایی مناسب همراه با آب فراوان جهت هیدراته نگه داشتن بدن ، انواع سبزیجات و غیره را نیز به خوبی دنبال کنید.
 7. توصیه می شود در مراقبت های بعد از لیفت پیشانی به منظور کاهش تورم ، به پهلو خوابیده و از وارد شدن فشار به صورت جلوگیری کنید.
 8. از هرگونه فعالیتی که می تواند سبب وارد شدن فشار و و آسیب جدی به صور شما زیبا جویان عزیز شود ، تا بهبودی کامل و پایان دوره نقاهت از آن ها خودداری کنید.

میزان هزینه مورد نیاز جهت انجام لیفت پیشانی چقدر است ؟

مقدار قیمت و  هزینه لازم جهت انجام پروسه زیبایی لیفت آندوسکوپیک پیشانی به میزان لازم و اسیب دیدگی صورت زیبا جویان و مهارت بالای جراح در تهران دکتر زنگنه بستگی دارد  ، البته هزینه های جانبی همچون تهیه دارو آزمایشات و جلسات مشاوره در این پروسه تاثیر گذار بوده که بر خلاف دیگر جراحی ها دارای هزینه کمتر و دوره نقاهت کوتاه مدتی می باشد. شما زیبا جویان عزیز می توانید با مراجعه به یک جراح حاذق و ماهر و پس از انجام بررسی های لازم توسط پزشک از میزان هزینه نهایی این پروسه زیبایی مطلع شوید.

 • هزینه بیهوشی و متخصص بیهوشی.
 • هزینه کلینیک و یا بیمارستانی که در آن جراحی انجام می شود.
 • هزینه جراح و داروهایی که ایشان برای بیمار تجویز کرده است.
 • هزینه لیفت ابرو به عواملی مانند تجربه ، تخصص و سابقه پزشک تاثیر دارد.
 • موقعیت و مکان جغرافیایی که جراح در آن این پروسه را انجام می دهد.
 • هزینه تست های پزشکی که قبل از انجام لیفت پیشانی باید انجام شود.

امتیاز دهی

5/5

1 دیدگاه دربارهٔ «لیفت پیشانی»

 1. سلام ، لیفت پیشانی انجام دادم ، ریزش مو جزئی پیدا کردم. با گذشت زمان خوب میشه یا اینکه باید از محصولی استفاده کنم که مجددا رشد کنه. می تونم مزوتراپی کنم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *