جراحی پلک

افزایش سن می تواند یکی از دلایل عمده ایجاد مشکلات در افراد باشد. با بیشتر شدن رنج سنی در افراد شاهد به وجود آمدن بسیاری از ایرادات ظاهری خواهید بود که افتادگی پلک می تواند یکی از این موارد باشد. این اختلال می تواند بر روی زیبایی ظاهری و به علاوه میدان دید افراد تاثیر منفی بگذارد. به همین دلیل می توان برای برطرف کردن این ایراد به وجود آمده از جراحی پلک با انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی پلک بهره مند شد .

جراحی بینی

جراحی بینی از پروسه های درمانی و زیبایی است که امروزه متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص داده است. این به معنای آن است که عمل کردن بینی یکی از بهترین راهکارهای برطرف شدن ایرادات بینی است که بدون تهاجم و بازگشت پذیری فرم جدید بینی را به شما ارمغان می دهد. این پروسه ایده آل با انتخاب بهترین جراح بینی تهران برای شما رقم خواهد خورد. در نتیجه بهتر است که در انتخاب دکتر خوب عمل بینی دقت بالایی را به خرج دهید.

لیفت پیشانی

پوست صورت با روند افزایشی سن اولین جایی است که به مرور دچار تغییر می شود به خصوص در نواحی پیشانی ،ابرو اطراف چشم و غیره. این تغییرات می تواند ظاهر فرد را خسته و فرتوت نشان دهد. برای برطرف کردن این وضعیت بایستی به دنبال یکی از روش های زیبایی باشید که بتواند مشکلات به ویژه ناحیه پیشانی را برطرف بسازد. این بخش با ریکشن های صورت بیشتر دچار چین و چروک می شود. می توان با لیفت پیشانی به صورتی جوان و شاداب دست یافت.

لیفت شقیقه

حالت افتاده ابرو در قسمت شقیقه را می توان با روش های نوینی برطرف کرد. حالت کشیدگی ابرو می تواند صورت فرد را بشاش تر و جوان تر نشان دهد این کار را می بایستی توسط لیفت شقیقه انجام داد که روندی ایمن و کم تهاجم بوده و امروزه برای افراد مورد انجام قرار می گیرد. این فرآیند جوانسازی را می توان پروسه ای سرپایی تلقی کرد که بدون پیامدهای ناخوشایند قادر است زیبایی را به چهره فرد بازگرداند.

دکتر زنگنه متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات ایشان:
جراحی بینی , جراحی پلک,لیفت شقیقه ,لیفت پیشانی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک بینی

انجام کلیه جراحی های گوش و حلق و بینی و سر و گردن
جراحی پلاستیک بینی و صورت
جراحی عملکردی اندوسکوپی سینوس
جراحی های درمان خرخر آپنه خواب

جراحی پلک چقدر زمان می برد ؟
در واقع می توان بلفاروپلاستی را روندی سرپایی دانست زیرا نهایت زمان مورد نیاز یک ساعت می باشد.
جراحی پلک به بستری در بیمارستان نیاز دارد؟
خیر این روش به ماندن در بیمارستان یا کلینک نیاز نخواهد داشت و بعد از تمام شدن پروسه فرد به راحتی می تواند به منزل بازگردد و مراقبت های بعد را در پیش بگیرد.
جراحی بینی با درد همراه است؟
خیر برای اعمال تغییرات بر روی بینی جراح از دو روش بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی استفاده می کند که این دو باعث می شود که روند را بدون درد پشت سر بگذارید.
تورم بعد از جراحی بینی ماندگار است؟

خیر  ورم یکی از عارضه های تغییرات رخ داده در عمل بینی است که بعد از به پایان رسیدن دوره ریکاوری بهبود می یابید.

هزینه لیفت پیشانی چقدر است ؟
برای اطلاع از رنج قیمت باید به دکتر لیفت پیشانی مراجعه کنید زیرا هر فرد با میزان متفاوتی از مشکلات متقاضی انجام این روند می شود.
لیفت شقیقه برای چه افرادی مناسب است ؟
برای انجام این روش زیبایی بایستی از سلامت کامل برخوردار باشید و تمایل داشته باشید که تمامی چین و چروک های پوست را برطرف کنید.
مدت ماندگاری لیفت شقیقه به چه اندازه است ؟

این فرآیند برای بهبود حالت شقیقه می تواند تاثیر ماندگاری را بر جای بگذارد و عمدتا نیاز به انجام دوباره نخواهید داشت.