جراح بینی

ادامه مطلب

اگر قصد جراحی بینی نزد یک جراح بینی با تجربه را دارید ، احتمالاً مسیر دشواری برای انتخاب دکتر بینی پیش رویتان می باشد. جراح منتخب یکی از مهم‌ ترین مراحلی است که متقاضی در جهت عمل دماغ انجام می دهد. از این رو می توان گفت روزانه هزاران در سراسر جهان انجام می شود. برای پیدا کردن جراح ماهر و خوب نیاز به تحقیق ، مشاوره حضوری پزشکان متبحر و همچنین دیدن نمونه کارهای آن ها می باشد. دکتر حمیدرضا زنگنه با تجربه بالا یکی از بهترین جراحان رینوپلاستی در شهرک غرب تهران می باشد که بسیار باوجدان و توانا است.

 

جراح بینی

 

بهترین جراح بینی تهران دکتر حمیدرضا زنگنه

دکتر حمیدرضا زنگنه یکی از بهترین جراحان بینی در شهرک غرب تهران و ایران می باشد که با تخصص و دانش بالا پزشکی همگام با متدهای پیشرفته روز دنیا در تمام انواع عمل های زیبایی بینی فعالیت دارند. تخصص ، علم ، تعهد ، تجربه ، وجدان کاری بالا و همچنین توجه به عملکرد صحیح بینی و تنفس بیمار از خصوصیات برجسته ایشان می باشد.

انتخاب جراح بینی خوب در تهران

یافتن یک جراح خوب بینی در جهت رینوپلاستی ، دارای اهمیت بسیار بالا و فوق العاده ای می باشد. اطمینان از رضایت ، خشنودی و رسیدن به نتیجه مطلوب در پایان فرآیند جراحی ، اعتماد داوطلبان را به همراه خواهد داشت. زیرا این افراد قرار است جراحی خود و نتیجه حاصل از آن را به راحتی به جراح منتخب بسپارند.

بهترین فاکتورها برای معرفی جراح بینی

به جهت دستیابی به نتیجه عالی از پروسه جراحی و کسب نتیجه مطلوب ، می بایست یک دکتر رینوپلاستی معتبر را انتخاب کنید. یک پزشک با تجربه عکس های قبل و بعد بیماران خود را در جهت کمک به متقاضیان به دلیل شاخصی برای تعیین سطح خود ، در اختیار داوطلبان عمل زیبایی بینی قرار می دهد. با توجه به اینکه امروزه یکی از رایج ترین نوع عمل های زیبایی در بین آحاد مختلف مردم رینوپلاستی است ، باید بدانید که یک پروسه پیچیده بوده و به نگاه هنرمندانه و درجه بالایی از مهارت نیاز دارد. از این رو بهترین جراح بینی تهران باید صاحب تجربه باشد و بتواند نتیجه این فرایند زیبایی را به شکل موفقیت آمیزی به تصویر بکشد. یک جراح خوب بینی قادر است ، توضیحات جامعی را در خصوص روند اجرای عمل و شکل دهی مجدد دماغ در اختیار بیمار قرار دهد. از همه مهمتر اینکه ، یک دکتر بینی خوب صرفنظر از مهارت خود ، می بایست نسبت به سلامت بیمار متعهد باشد.

مواردی که بهترین جراح بینی از آن ها آگاهی دارد

همانطور که بر همه افراد آشکار است ، عملکرد پزشک است که تاثیر به سزایی بر نتایج حاصل از رینوپلاستی دارد. البته اگر بخواهیم نگاه بدوی به این امر داشته باشیم ، انتخاب بهترین جراح بینی توسط زیباجو تعیین کننده می باشد ؛ که این موضوع باز هم بر مهارت و تجربه و تکنیک پزشک مربوطه تکیه می کند. فاکتورهایی وجود دارند که جراح حاذق از آن آگاهی دارد که این موارد عبارتند از :

 • اقدامات قبل از جراحی بینی ؛ روشن سازی این موضوع که این پروسه زیبایی نیاز به یک سری اقدامات اولیه مانند تهیه عکس ، انجام آزمایشات و محدودیت های خاص دارد ، توسط بهترین دکتر بینی تعیین می شود.
 • مراقبت های بعد از رینوپلاستی ؛ مراجعه کنندگان عمل دماغ ، دید خاصی از نحوه مراقبت های بعداز جراحی بینی ندارند ، تیم پزشکی حرفه ای به زبانی ساده بایدها و نبایدها رو توضیح می دهد به نحوی که با رعایت آن ها ، فرد زیباجو کوتاه ترین دوران نقاهت ممکن را در پیش خواهد داشت.
 • بهترین جراح بینی صادقانه از تمامی موارد صحبت می کند ؛ وی تنها با آگاهی از این امر که آیا واقعا به جراحی بینی احتیاج دارید مسئولیت این کار را بر عهده خواهد گرفت. در برخی موارد مراجعه کنندگان نمی دانند که داوطلب مناسبی برای انجام عمل زیبایی بینی هستند یا خیر ، بهترین دکتر بینی با روشن سازی این موضوع از آن ها را به سمت دریافت بهترین نتایج دعوت می کند. زیباجویان حق دارند بدانند که چه عارضه بعد از جراحی بینی ممکن است نظم زندگی عادی آن ها را به صورت کوتاه مدت برهم بزند ؛ در واقع راهنمایی های پزشک متبحر می تواند آن ها را در این زمینه یاری کند. علاوه بر این موضوع نشانه هایی وجود دارند که می توانند جدی تلقی شوند ، پزشک با آگاه سازی زیباجو از انواع مختلف نشانه های یاد شده ، ویزیت فوری را برای آن ها در نظر می گیرد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب جراح یکی از مهم‌ ترین و اولین مرحله قبل از جراحی بینی می باشد. در واقع ، برای رسیدن به یک نتیجه رضایت‌ بخش ، باید بتوان یک دکتر عمل بینی خوب را یافت. در حالیکه رینوپلاستی یک عمل اورژانسی نبوده و با انتخاب و تصمیم خود فرد به انجام می رسد ، اما باید همچنان در انتخاب دکتر بینی خوب، بیشترین وقت را گذاشت و تحقیق کرد.

 1. از نزدیکان و آشنایان درباره جراح رینوپلاستی خوب سوال کرد.
 2. اسامی جراحان رینوپلاستی معتبر را یادداشت کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به مطب آنان مراجعه کنید.
 3. اخلاق پرسنل را مورد بررسی قرار دهید و از بیماران حاضر در رابطه با نتیجه جراحی تحقیق کنید
 4. برای آشنایی با دکتر عمل بینی و تکنیک های وی در رابطه با جراحی های بینی یک جلسه مشاوره با ایشان داشته باشید
 5. طی جلسه مشاوره ، جراح بینی از متقاضی می خواهد تمام نظرها و اهداف خود را از انجام این پروسه زیبایی برای او خود شرح دهید.

اشخاصی که قصد دارند بینی شان را عمل کنند ، به دلیل وجود نتایج غیر قابل بازگشت ، بایستی در انتخاب جراح دقت لازم را داشته باشند. چرا که برگزیدن جراح بینی خوب در نتیجه عمل تاثیر مستقیم و مثبتی می گذارد اگر پزشک ، مهارت و تجربه لازم برای انجام این پروسه زیبایی را نداشته باشد اشخاص نمی توانند از نتایج مطلوبی برخوردار شوند. همچنین در نظر داشته باشید تبحر ، علم و مهارت یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی می باشد. یک جراح خوب بینی باید با آگاهی از علم زیبایی‌ شناسی ، تأثیری مثبت در روند عمل بگذارد. بنابراین به جهت شناخت کافی از جراح رینوپلاستی می توانید سوالات خود را در جلسه مشاوره از ایشان بپرسید.

فضای مجازی چه تاثیری در انتخاب جراح بینی خوب دارد ؟

تا کنون همه ما متوجه آن شده ایم که انتخاب جراح رینوپلاستی ماهر و حاذق از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و عدم توجه به آن می تواند برای زیبا جو خوش آیند نباشد و باید افراد در انتخاب جراح رینوپلاستی خود حساسیت بسیار بالایی داشته باشند. همچنین یکی از موارد مهم در انتخاب پزشک بررسی فضای مجازی بوده که در پروسه انتخاب جراح بسیار کاربردی می باشد و می تواند به افراد کمک بسیار بزرگی کند. یکی از مهم ترین تاثیرات فضای مجازی ، در انتخاب جراح رینوپلاستی خوب ، ارائه اطلاعات جامع و دقیق در رابطه با جراح مورد نظر می باشد. با وجود وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می توانید به راحتی اطلاعات ، تجربه و مهارت های جراحان بینی مختلف را مشاهده کنید. همچنین می توانید از تجربه افراد دیگر بهرمند شوید و در آخر تصمیم نهایی خود را بگیرید. فضای مجازی در انتخاب بهترین جراح بینی به شما این امکان را می دهد تا با جراح خود در ارتباط باشید و سوالات خود را به راحتی از ایشان بپرسید. پزشک با وجود فضای مجازی ، نمونه کار های جراحی زیبایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، تا روند جراحی را به خوبی و با دقت بررسی کنید تا هیچ گونه ابهامی برای شما عزیزان باقی نماند.

نکته : لازم به ذکر بوده که تمامی اطلاعات موجود در فضای مجازی می تواند دقیق و درست نباشد ، بنابراین برای دنبال کردن بهترین جراح بینی مد نظر خود ، حتما منبع های معتبر و قابل اعتماد و صفحات اصلی پزشکان را دنبال کنید و پس از تصمیم گیری نهایی حضورا در مطب دکتر قرار بگیرید و جلسات مشاوره را تنظیم کنید.

جراح بینی - دکتر حمید رضا زنگنه در تهران

بهترین جراح بینی زنانه در تهران

همانطور که می دانید بسیاری از آمار متقاضیان عمل زیبایی بینی از خانم ها تشکیل شده است. از این رو این افراد ، یک دکتر حاذق ، متبحر و کار آزموده را برای عمل کردن بینی شان انتخاب می کنند تا زیباترین ، بهترین و با کیفیت ترین نتایج را به دست بیاورند. حال می خواهیم این سوال را پاسخ دهیم که بهترین دکتر بینی زنانه شامل چه ویژگی هایی می باشد و چگونه می بایست او را انتخاب کرد؟ لازم است اعلام کنیم که یک جراح بینی مجرب و خوب برای بینی بانوان کسی است که با فرم ظاهری بینی خانم ها آشنایی کامل داشته و بر اساس آن با در نظر گرفتن علم زیباشناسی نتایج مطلوبی را ایجاد کند. بینی زنانه معمولا کمی کوچک است و دارای قوس کمی بر روی پل بینی می باشد که مقداری سربالا است. بهترین جراح رینوپلاستی در شهرک غرب سعی می کند در حین عمل ، بینی بانوان را به گونه ای فرم دهد که تا حد امکان ظرافت را در چهره آن ها حفظ نماید.

قیمت جراحی توسط بهترین جراح بینی در شهرک غرب تهران

بیشتر اشخاصی که قصد انجام رینوپلاستی را دارند همواره درصدد دانستن هزینه عمل می باشند. در پاسخ باید بگوییم که این هزینه را نمی توان به طور دقیق بیان کرد زیرا این امر بعد از معاینات توسط پزشک مشخص شده و در نهایت به فاکتورهای بسیاری از قبیل تغییراتی که در بینی اعمال می شوند ، نوع بینی و غیره وابسته می باشد. از جمله عواملی که جراح رینوپلاستی به منظور تعیین مبلغ نهایی عمل، مورد بررسی قرار می دهد ، عبارتند از داروهای قبل و بعد، هزینه بیمارستان و آزمایش هایی که انجام داده می شود ، دستمزد دکتر بیهوشی و مکان جغرافیایی آن بیمارستان. برای اینکه به طور دقیق از هزینه دکتر حمیدرضا زنگنه مطلع شوید از همان ابتدا و در جلسه مشاوره ، فرم بینی دلخواه و تغییرات مد نظر خود را با ایشان در میان گذاشته تا با توجه به موارد مذکور ، هزینه عمل توسط بهترین جراح بینی در شهرک غرب تهران مشخص شود.

بهترین جراح بینی گوشتی

همانگونه که می دانید ، این گروه از بینی با داشتن پوستی ضخیم در کنار غضروف و استخوان ضعیف ، یک چالش برای دنیای جراحی و متخصصین به حساب می آید ، لذا با انتخاب یک پزشک ماهر و دارای سابقه در زمینه جراحی بینی گوشتی ، شما می توانید تا حد زیادی بابت نتایج رینوپلاستی اطمینان خاطر داشته باشید.  در گذشته جراحان با استفاده از متد های قدیمی ، با تراشیدن غضروف ها و نازک نمودن پوست بینی ، سبب بازگشت بینی به حالت اولیه خود می شدند ، اما امروزه با پیشتر علم و فناوری ،  متخصصین با دنبال کردن رویه جدید و کسب مهارت لازم این بار با خلق نتیجه ای شاهکارانه زیبایی شما را دو چندان می کنند.

جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی چه اهمیتی دارد ؟

پیش از آن که تحت جراحی زیبایی بینی قرار بگیرید ، جلسات مشاوره از جانب جراح رینوپلاستی برای شما عزیزان تعیین می شود ، طی این پروسه پزشک اقدامات مراقبتی را نیز به شما توصیه خواهد کرد که رعایت تمامی این موارد می تواند در پروسه رینوپلاستی شما تاثیر فوق العاده ای بگذارد ، در نتیجه در صورتی که توجه کافی به این دسته موارد نشود ، جراحی با اختلال مواجه خواهد شد . همچنین جراح در این مواقع از شما می خواهد تا آزمایشات و عکس هایی را از ساختار بینی خود تهیه کنید ، در واقع با وجود این موارد جراح بهترین فرم بینی را برای شما در نظر داشته و هر گونه عارضه و اختلال تنفسی را در نظر می گیرد ، تا طی جراحی تمامی آن را بهبود بخشد. اگر تصور می کنید مراجعه به پزشک کار بیهوده ای است باید بدانید که تصوری اشتباه دارید ، زیرا هر آنچه که تحت کنترل جراح باشد خیال شما را از هر آنچه که بعد از رینوپلاستی با ان مواجه خواهید شد راحت می کند. در نتیجه مرتبا به پزشک در زمان های تعیین شده مراجعه کنید و هیچگاه اقدامات توصیه شده را پشت گوش نندازید.

بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران

همانطور که می دانید دماغی که برای اولین بار جراحی می شود ، مقدار کمی از استخوان و غضروف را از دست می دهد تا به شکلی زیبا و جدید تبدیل شود. اما اغلب ممکن است بیمار در انتخاب یک جراح بینی خوب کوتاهی کرده و از سر ذوق اولین پزشکی را که در این زمینه پیدا می کند ، بدون در نظر گرفتن داشتن سابقه جراحی بالا ، تنها با دریافت هزینه کمی انتخاب نماید. در آخر با نتیجه بینی زشت و نامتعارف ، متحمل هزینه مجدد در جهت رفع این مشکل و ترمیم این اندام می شود. در چنین مواقعی اشخاص باید حداقل در انتخاب یک دکتر ترمیم بینی خوب دقت کافی را داشته باشند تا در صرف مجدد زمان و مخصوصا هزینه درمان اشتباه قبل را تکرار نکنند. انتخاب یک دکتر با تجربه در زمینه جراحی بینی ترمیمی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا جراح رینوپلاستی باید توانایی خود را در جهت تغییرات و اصلاح مجدد به بهترین شکل ممکن و به درستی اعمال کند.

داوطلبین ایده آل رینوپلاستی از نگاه جراح بینی

یک جراح بینی خوب با در نظر گرفتن اهداف شخصی بیمار ، بررسی سوابق پزشکی او ، ارزیابی آناتومی بینی و اجرای ارزیابی های جامع و بررسی کامل تست ها و آزمایشات انجام شده ، توصیه های اختصاصی را در تائید یا عدم تائید داوطلبی بیمار ارائه می دهد. از نظر این پزشک ، یک داوطلب ایده ال در وهله نخست باید دارای شرایط زیر باشد:

 • یک دغدغه فانکشنال یا زیبایی مربوط به ظاهر بینی از قبیل اندازه ، شکل ، تقارن یا تناسب با سایر بخش های صورت برای او دغدغه باشد.
 • دوره رشد بینی او کامل شده باشد. این رشد در دختران اغلب در 17-18 سالگی بوده و در پسران اندکی دیرتر است.
 • انتظارات منطقی از نتیجه عمل بینی داشته و دنبال یک نتیجه ایده آل گرایانه نباشد.
 • از سلامت فیزیکی و روحی مناسبی برخودار باشد. در صورتی که به بیماری ، آلرژی یا اختلال روحی مبتلا هستید ، حتماً لازم است پزشک را در جریان امر قراردهید تا قبل از اقدام به جراحی بینی ، به رفع مشکل پرداخته شود تا ضریب ایمنی جراحی بینی بالا رفته و عمل در یک شرایط کاملاً ایمن انجام پذیرد.
 • مشاوره با جراح این فرصت را بوجود می اورد تا بتوان با بررسی موارد فوق و برخی موارد مضاف بر آن ، به خوبی و با دقت داوطلبی بیمار را مورد ارزیابی قرار داد.

هزینه جراحی بینی با یک جراح حاذق و ماهر چقدر خواهد بود ؟

هزینه جراحی بینی یکی از دغدغه های اکثر داوطلبین پروسیجرهای زیبایی است چراکه شرکت های بیمه اغلب این هزینه ها را پوشش نمی دهند و بیمار باید آن را به طور کامل از جیب خود بپردازد. زمانی که قرار است جراحی بینی شما  توسط بهترین دکتر بینی انجام شود ، خب طبیعتاً بهای کیفیتی را که قرار است به دست اورید خواهید پرداخت و همه ما می دانیم که کیفیت ارزان نیست. آنچه در زمان تصمیم گیری برای عمل بینی باید مد نظر قرار دهید این است که هرگز ، قیمت و هزینه را الویت شماره یک در نظر نگیرید. کیفیت کار ، تجربه جراح ، رضایت بیمار از نتیجه عمل ، همگی از ملاحظات مهمی هستند که نادیده گرفتن آنها پیامدهای منفی را در پی دارد.

امتیاز دهی

5/5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *